איך זה עובד?

1. מזמינים דרך האתר

פיתחנו במיוחד עבורכם אתר אונליין ידידותי להזמנת הסטנדים והקופסאות. לרשותכם סטנדים מעוצבים בשלושה גדלים ושתי צורות המורכבים ממגוון סוגי מאפים ייחודיים שיבחרו בקפידה. כמו כן, ישנן קופסאות מלאות בכל טוב למי שמעוניין באפקט ההפתעה. לרשותכם 3 גדלים של מיקס מאפים, קופסא מרהיבה של מקרונים בלבד או קופסא משודרגת של מקרונים עם יין משובח. רוצים סטנד או קופסא בהתאמה אישית? חייגו אלינו ונבצע הזמנה טלפונית - 03-9192394.

2. אפשר לשדרג ולהוסיף

את המארזים המפתיעים שלנו ניתן לשדרג על ידי הוספת ברכה מודפסת ומעוצבת עם לוגו החברה, או כל עיצוב רצוי. אפשר גם להוסיף בקבוק יין משובח של יקב בוטיק טורא. ההזמנה עוברת לצוות שלנו הצוות שלנו מקבל את ההזמנה שלכם ומתחיל למלא את הסטנד/הקופסא במאפים חמים וטעימים שיצאו לפני כמה דקות מהתנור. כל מארז מקבל תשומת לב אישית ומתמלא בצבעוניות ויצירות אמנות כדי להעצים את אפקט ההפתעה. המטרה שלנו להרשים את המקבל ולאפשר לכם לקבל מלא מחמאות.

3. המשלוחים שלנו

עבורנו המקבל הוא לקוח לכל דבר, ולכן הכל נעשה בתיאום מלא מולו (במסגרת שעות הפעילות שלנו), כדי שיקבל את המארז בשעות הנוחות לו. התיאום נעשה ברגישות רבה ומבלי להרוס את אפקט ההפתעה.

חשוב לנו לדעת שטעים לכם

הביקורת שלכם חשובה לנו, ולכן מערך השירות שלנו זמין עבורכם תמיד וישמח לקבל חוות דעת על הטעמים, החוויה ועל התחושה של המקבל. אהבתם סוג מסוים של מאפה? אנו נדאג לאקסטרה פינוק ממנו בהזמנה הבאה. אנו מאחלים לכם יום מתוק ומלא באהבה.