אפייה בסוויט סטנד

אודות Sweet Stand

 Sweet Stand הוא בהחלט סיפור אהבה שנולד מהצורך לארוז עוגיות מעוצבות ומתוקות בצורה מרשימה, כזאת שמלווה בתחושה מופלאה של פרפרים בבטן. הרעיון היה להניח את יצירות האמנות על גבי סטנד מרשים העטוף בנייר צלופן עם סרט סאטן תואם. עם הזמן, הוספנו ליין קופסאות אהבה המביאות את אפקט ההפתעה למקבל.

Sweet Stand הוקמה בשנת 2011 במטרה להביא חדשנות בלתי מתפשרת לתחום האפייה בהתאמה מלאה לתרבות הישראלית. מייסדי החברה טליה ויקי פרנסיה הנם בוגרי בית הספר לבישול 'תדמור', ובוגרי השתלמויות שונות בתחום הקונדיטוריה הצרפתית המדויקת. את הידע הקולינרי הרבגוני הם מביאים מביקורם בתערוכות קולינריות ברחבי העולם.

צוות Sweet Stand אוהב מתוקים שאי אפשר לעמוד בפניהם, ובעיקר לגרום לאנשים לחייך. אנחנו משלבים את שתי האהבות שלנו, אוספים טעמים מכל רחבי העולם ומייצרים קינוחי בוטיק שנעשים באהבה בעבודת יד. בכל יום נוספים טעמים חדשים המשלבים נגיעות קטנות של אושר כמו שוקולד בלגי שנמס על הלשון, בצק פריך העשוי במידה הנכונה ועיצובים המטשטשים את הגבול בין מציאות לדמיון.

אנו מקפידים לשלב ביצירות חומרי גלם איכותיים, להיות קשובים לכל לקוח וגם להתגמש על פי טעמו ורצונו האישי. מערך המשלוחים שלנו אישי ואדיב, עבורנו מקבל המשלוח הוא לקוח לכל דבר ונעשה עמו תיאום בשעות הנוחות לו (על פי שעות הפעילות) וזאת מבלי להרוס את אפקט ההפתעה. לרשותכם תוספות שונות למארזים כגון בקבוקי יין מייקב טורא – זוכה פרסים בינלאומיים, ברכה אישית מודפסת ומארזים מיוחדים בהשאת חגי ישראל.